Меблі з масиву на замовлення

  • Меблі з масиву на замовлення

Іноді ми з Вами зустрічаємося з ситуаціями, коли меблі, яка представлена в магазинах і каталогах не підходить для нашого житла.

І Ви здивуєтеся, але таких випадків може бути дуже багато. Починаючи від найпростіших:

  • 1. Не подобається колір, потрібен якийсь певний відтінок, або хочеться зробити багатобарвний шафа, комод або тумбу, щоб ящики або дверцята відрізнялися за кольором від каркаса.
  • 2. Розміри кімнати не дозволяють розмістити стандартні меблі. Або наприклад, Вам би дуже хотілося мати певний спальний гарнітур і все б добре, але для розміщення комода у вас не вистачає 10 см?
  • 3. Ви вже все продумали, як буде виглядати інтер'єр вашої спальні або дитячої, де і що буде зберігається та інше - але не можете знайти потрібні варіанти?

Ми маємо рішення для Вас! Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону  ☎ +380 66-549-05-61  і повідомте про свої плани замовити індивідуальне виготовлення меблів. Всю меблі виробляємо тільки з натурального, екологічно чистого матеріалу, масиву дерева вільхи, ясена, бука, дуба на ваш вибір.


Що далі?! - Фахівці фабрики роблять Ваш індивідуальний проект.


З чого він складається?

Крок 1

Наша команда дизайнерів роблять ескізи, погоджують із Замовником

крок 2

Виїзд заміряють на будинок, в будь-який регіон України (Київ, Дніпро, Одеса, Полтава, Харків, Суми, Запоріжжя, Вінниця та ін.)

крок 3

Прорахунки, узгодження породи деревини для виробництва меблів, комплектації системами зберігання, фурнітурою і іншим необхідним.

крок 4

Виробництво вашого замовлення від 30-ти робочих днів, терміни узгоджуються з Замовником в залежності від складності та обсягу робіт.

крок 5

 Доставка та збирання меблів у Замовника.


Ми беремося за роботу будь-якої складності, починаючи від простої тумби або шафи, до гарнітурів, кухонь, до комплектів меблів в передпокій, зал, вітальню, дитячу, балкон і багато іншого.

Якісно вироблена і зібрана дерев'яні меблі прослужить вам довгі роки, вона більш стійка до зношування, ніж металева, з ДСП, пластикова. Ви отримуєте гарантію якості від меблевої компанії, виробника Генмеблі на всі вироби - 1,5 року.


Купити меблі на замовлення в Харкові безпосередньо від виробника.

Виробництво знаходиться в Харкові. Приймаємо замовлення на виготовлення меблів на замовлення по всій Україні!


Video