Про нас

Ласкаво просимо на офіційний сайт Genmebli (Генмебли) - українського виробника дерев'яних меблів!

Виробники дерев'яних меблів Україна продукція Генмеблі

Меблева фабрика Генмеблі Genmebli ось вже більше 15 років робить і продає дерев'яні меблі в Україні. Ми розуміємо, наскільки важливо в століття технологій створити у будинку безпечний затишок і комфорт.

Багато виробників дерев'яних меблів видають свої вироби з ДСП, ДВП, фанери, як виробу з дерева. Але це не вірно!

Дерево - 100% екологічно чистий матеріал, який ніколи не замінять ні холодний метал ні штучний пластик. Наші меблі це меблі з масиву дерева, з вільхи, ясена, буку, дуба. Ці породи деревини доступні і зарекомендували себе якнайкраще з боку зносостійкості.

Меблеве виробництво Генмеблі знаходиться в серці Харкова - промисловому центрі України. У нашому каталозі ви можете знайти: спальні гарнітури, ліжка, прикроватные тумби, комоди, туалетні столики, шафи. Усі вироби ми виготовляємо на сучасному устаткуванні і по новітніх технологіях. У виробництві використовуємо тільки сертифіковану сировину.

Наша команда - команда професіоналів своєї справи :

  • Дизайнер, що утілив кращі ідеї в проектування меблів.
  • Столяр, що вклав душу в кожну деталь.
  • Шліфувальник, що ідеально підготував поверхню під фарбування.
  • Маляр, працюючий строго по технологіях нанесення шарів і тільки з сертифікованими лакофарбними матеріалами.
  • Пакувальник, який розуміє, що від його роботи залежить цілісність виробу після перевезення.
  • Команда менеджерів, яка допоможе підібрати дерев'яні меблі саме у Вашу спальню, врахує будь-яке Ваше побажанні при замовленні і донесе його до виробництва, а також проконсультує з будь-яких питань, що цікавлять Вас.
  • Збирачі, які дбайливо і якісно підніму і занесуть меблі до Вас у будинок або квартиру і якісно зберуть воєдино Ваше замовлення.

Наші меблі - ця якість, це підвищений термін експлуатації, це стійкість меблів до зношування. Ця різноманітність кольорів, дизайну і стилів. Знаємо, як важливо зараз зберегти кожен сантиметр житлової площі, тому наші ліжка можна додатково укомлектовать підліжковими, викочуваннями ящиками, або підйомним механізмом, щоб мати додаткову нішу для зберігання речей.
Купити ліжко з дерева зараз не складе труднощів. Але купити якісну, недорогу, цельномассивную дерев'яне ліжко Ви зможете тільки у нас!

Ви можете замовити у нас виготовлення дерев'яних меблів під замовлення в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові і інших містах України. Детальніше тут - МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Виробник дерев'яних меблів безпосередньо веде співпрацю з оптовими покупцями, дилерами, меблевими магазину по усій Україні. Умови для партнерства.